سامسونگ samsung

فروشگاه آنلاین سامسونگ پدیده

یخچال سامسونگ

 

زیاد خرید کرده اید؟ نگران فضا نباشید!
 بدون افزایش ابعاد خارجی فضای داخلی بیشتری را ایجاد می کند، Spacemaxاز آنجا که فناوری
فضای داخلی جادار یخچال تا 620 لیتر گنجایش پیدا کرده است، با ایجاد ظرفیت بیشتر، نگهداری و پیدا کردن همه ی خرید های هفتگی سریع و آسان است.

پنج حالت تبدیل هوشمند 
نهایت انعطاف پذیری در نگهداری. فریزر خود را به آسانی به یک یخچال تبدیل می کند و از این طریق تمام مواد غذایی تازه ای را که برای فصول مختلف و یا مناسبت های خاص لازم دارید نگهداری نمایید. و یا با تغییر به حالت خاموش، بسته به مشخصات یخچال، در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

تکنولوژی Twin cooling Plus به معنای خنک کننده دو گانه می باشد.
در این سیستم با وجود تنها یک کمپرسور از دو فن و دو اواپراتور مجزا جهت خنک سازی یخچال و فریزر به صورت جداگانه استفاده می شود. این ویژگی امکان نفوذ هوا بین دو محفظه یخچال و فریزر را بصورت کامل از بین می برد. مهم ترین مزایای سیستم خنک کنندگی دوگانه به شرح زیر می باشد:

تا 2 برابر تازگی بیشتر با رطوبت کامل در سراسر یخچال
تنها سیستم خنک کنندگی دو گانه Twin cooling Plus است که با 70% رطوبت، در مقایسه با معمولی، محیط مساعدی را برای حفظ مواد غذایی تازه در یخچال ایجاد می کند. TMF30% رطوبت بنابراین مواد اولیه تازه را تا مدت بیشتری بدون خشک کردن نگه می دارد.

مواد غذایی منجمد لذیذ، خوشمزه، بدون بو
سیستم خنک کنندگی دو گانه Twin cooling Plus محفظه هی یخچال را بطور جداگانه خنک می کند تا مانع انتشار بوی غیر منتظره از یخچال به فریزر شود. بنابراین مواد غذایی منجمد طعم اصلی خود را بیشتر حفظ می کند.

تمامی یخچال های سامسونگ را مشاهده کنید